Atribuită
Cumpărare directă
:REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV-10BUC;USB KINGSTON 64GB METALIC-3BUC;STAMPILA PRINTY 4915 NEW-1BUC;REGISTRU DATE PERSONALE-1BUC;PLIC C5 SILICONIC-100BUC;PLIC C6 SILICONIC -100BUC;DOSAR CARTON SINA REZ.LUNGA-150BUC;CERTIFICAT DE INMATRICULARE-10BUC;CERTIFICAT RADIERE-10BUC;CALCULATOR BIROU MILAN 16DG-1BUC;SWITCH 5PORTURI D-LINK 1005D-1BUC;FOLII PROTECTIE A4-200BUC;CAPSATOR DELUX C-14 -1BUC;PERFORATOR DELUX H40-1BUC;PIX SENATOR SERIA1000-10BUC
- Număr anunț
- DA25855263
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZVOARELE (CUI 4508568)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.152,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.152,10 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.