Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: DOSAR CARTON SIMPLU Buc 200 CAPSE 24/6 NOKI Cut 10 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI Set 4 ROLLER 0.5MM SEMI-GEL ALBASTRU CX5 FABER-CASTELL Buc 20 HARTIE IGIENICA ALBA 3STR 10/SET Set 10 DETERGENT GEAM CU PULVERIZATOR CIF 750ML Buc 5 MANUSI DE MENAJ 2/SET Set 8
- Număr anunț
- DA25823561
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280,57 RON
- Valoare atribuită
- 280,57 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.