Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA 60 M 2,93 1054952 CORP ILUMINAT IP65 PTR 2X36 LED 120CM 10 BUC 65,61 1054950 CORP ILUMINAT IP65 PTR 2X18 LED 60CM 10 BUC 42,05 2006932 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 10 BUC 8,11 2001609 NIPLU 582 1/2''MM(520) 20 BUC 3,05 2000262 NIPLU 280 1/2 ZN BM 20 BUC 1,60 2001540 TEU 732L 16X1/2FX16 10 BUC 13,84 2001541 TEU 733L 16X1/2MX16 10 BUC 13,72 2000620 RACORD PP PRES 20X1/2FI 20 BUC 2,66 2000607 COT PP PRES 20X90 30 BUC 00,35 2000604 TEU PP PRES 20 30 BUC 0,54 2000632 MUFA PP PRES 20 30 BUC 0,26 2000285 OBO MULTI QUICK 1 2153106 1/2 50 BUC 0,37 2004062 TEU 130 1/2 ZN BM 10 BUC 2,10 1016954 DOZA RAMIF 7,5X7,5X3,5CM ST IP20 39-013 30 BUC 1,80 1003438 DOZA RAMIF D70 ST 000517 REL 30 BUC 1,32 1025406 DOZA APARATAJ TERMINALA ST 60MM 50 BUC 0,39 1014034 CONDUCTOR FY 2,5 ROSU H07V-U VML T 300 M 1,01 1014035 CONDUCTOR FY 2,5 ALBASTRU H07V-U VML T 300 M 1,01 1014037 CONDUCTOR FY 2,5 VER/GALB H07V-U VML T 300 M 1,01 1026202 CONDUCTOR FY 4 VERDE/GALB (H07V-U) VML T 200 M 1,67 1011580 TUB RIFLAT LEGR. D16 651216 1 ROL 133,61 1011631 TUB RIFLAT LEGR. D20 651220 1 ROL 158,82 2013185 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 1/2-3/4 10 BUC 221,81 2025333 ROBINET COLTAR PROFF 1/2-3/4 CROMAT 10 BUC 112,80 2024529 ROBINET NICHELAT DUBLU SERVICIU 3/4 FE 10 BUC 18,27 2005561 ROBINET PP PRES CU BILA 20 10 BUC 12,86 mai putin

Număr anunț
DA25844322
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.134,19 RON
Valoare atribuită
4.134,19 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.134,19 RON

din 4.134,19 RON estimat