Atribuită
Cumpărare directă
10 4019668 PARCHET EXPERT 8MM C32 K040 DRIFTWOOD PAC 45,00 69,93 2.644,41 502,44 20 4019977 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-6016 MINE BUC 24,00 15,20 306,55 58,25 30 4019972 COLT INT.PLINTA 10456-6016 MINERVA 4/SET SET 6,00 8,29 41,80 7,94 40 4019971 COLT EXT.PLINTA 10456-6016 MINERVA 2/SET SET 7,00 4,80 28,24 5,36 50 4019970 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6016 MINERVA SET 2,00 7,50 12,61 2,39 60 4019969 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-6016 MINER SET 7,00 8,90 52,35 9,95 70 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 24,00 20,17 3,83 80 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 4,00 51,00 171,43 32,57 90 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 BUC 2,00 6,99 11,75 2,23 100 5005491 DANKE 07 EMAIL USC RAP VERDE INCH 4L BUC 1,00 87,85 73,82 14,03 110 5001433 DANKE 03 EMAIL USC RAP NEGRU 4L BUC 1,00 87,85 73,82 14,03 120 5001177 DANKE 14 EM USC RAP BEJ 4L BUC 1,00 87,85 73,82 14,03 130 5013097 DANKE! DILUANT 0.9L BUC 5,00 11,66 48,99 9,31
- Număr anunț
- DA25854667
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.559,76 RON
- Valoare atribuită
- 3.559,76 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.