Atribuită Cumpărare directă

inchiriere utilaje cu sofer

Număr anunț
DA25875644
Autoritate contractantă
ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
Furnizor / câștigător
CRISTIAN MEGA CONSTRUCT SRL (CUI 24822238)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.090 RON
Valoare atribuită
28.090 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.090 RON

din 28.090 RON estimat