Atribuită
Cumpărare directă
1 set Set de 200 fire fibra Optica 2 1 buc Sistem de conectare fire fibra optica 3 1 buc Sursa de Lumina cu Licarire 4 1 buc Sistem de rotire proiector de Efecte Luminoase 5 1 buc Sistem de lumini Proiector de Efecte Luminoase 6 1 buc Disc cu Nori 7 1 buc Disc Artificii 8 1 buc Disc cu Fluturi Britanici 9 3 buc Disc Proiectie Roata Lichida 10 1 buc Difuzor de Arome 11 2 buc Filtru difuzor de arome 12 1 set Set Arome
- Număr anunț
- DA25876674
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR 3 SAM REGHIN (CUI 1239848)
- Furnizor / câștigător
- KREATIVITY SRL (CUI 22531895)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.865,55 RON
- Valoare atribuită
- 13.865,55 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.