Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Windows 10 Pro, 32-bit/64-bit, Engleza, Retail, USB 32-bit/64-bit, limba Engleza, USB, FPP Comanda minima 10 bucati

Număr anunț
DA25821625
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
Cod CPV
48218000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.393,30 RON
Valoare atribuită
8.393,30 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.393,30 RON

din 8.393,30 RON estimat