Atribuită Cumpărare directă

-Polita RCA 1 AN incepind din 01.07.2020; - Autoturism DACIA LOGAN , 7 locuri, 1461 cm cubi, 50 kw, an fabricatie 2007, masa 1860kg; - Prima de asigurare anuala 595,65 lei, plata integrala. -Polita CASCO 1 AN incepind din 01.07.2020; - Autoturism DACIA LOGAN , 7 locuri, 1461 cm cubi,50 kw, an fabricatie 2007, suma asigurata 12.793 lei; - Prima de asigurare anuala 852,20 lei, plata integrala

Număr anunț
DA25851311
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.447,85 RON
Valoare atribuită
1.447,85 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447,85 RON

din 1.447,85 RON estimat