Atribuită Cumpărare directă

Complex de joaca GIANT cu leagane - 2 buc Complex de joaca Balcony Fort Searcher™ - 1 buc Complex de joaca ManorFort® Stronghold - 1 buc Tiroliana copii cu leagan rotund KBT - 1 buc Tiroliana profesionala - 1 buc., Transport inclus in preț

Număr anunț
DA25868507
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.221,92 RON
Valoare atribuită
22.221,92 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.221,92 RON

din 22.221,92 RON estimat