Atribuită
Cumpărare directă
Placa compactoare VD18 NTC pentru ASFALT, motor Honda GX160, putere 5,5CP, greutate 95kg, CEHIA (Placa compactoare 95kg; forta centrifugala : 13.0kN; Motor HondaGX160 - 4timpi - 5.5 cp, combustibil: benzina, Talpa masiva din otel turnat, protectie talpa,Rezervor apa inclus, manere pliabile, roti transport incluse) Motor termic HONDA GX160 in 4 timpi Putere motor: 5,5 CP (3,6kW/3600rpm) Pornire motor: la sfoara Combustibil: benzina Viteza de lucru: 25 m/min Forta centrifuga: 18kN Frecventa: 100 Hz Dimensiuni talpa (Lxl): 565x450 mm Greutate: 95kg Placile compactoare din seria ELEGANT de la NTC sunt proiectate special pentru compactarea straturilor de ASFALT pe drumuri, trotuare, alei. Placa compactoare unidirectionala VD18 NTC are ca pricipala utilitate compactarea solului pentru lucrari de compactare la fundatii, santuri, compactarea pavelelor din beton, dar si pentru lucrari de reparatii drumuri, construirea de trotuare, parcari, etc. Avantaje: - Design modern - Rezervor de apa cu gura mare de umplere (echipare standard) - Kit stropire cu apa pentru compactarea asfaltului - Constructie robusta si fiabilitate ridicata - Maner ergonomic pentru a facilita transportul - Cadru de protectie metalic pentru motor - Vibrator de înaltă frecvenţă ce asigură o buna funcţionare a placii compactoare - Vibratii reduse utilizatorului datorita sistemului de amortizare a acestora - Maneta de acceleratie cu design special pentru usurinta in exploatare
- Număr anunț
- DA25850169
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
- Cod CPV
- 43315000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.904,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.904,20 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.