Atribuită Cumpărare directă

Servicii „Prelevare şi efectuare analize din: probe de apă freatică, probe de apă de suprafaţă şi probe de levigat aferente depozitelor neconforme de deşeuri închise Abrud, Aiud, Alba Iulia, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș”: analiză apă freatică – Depozite Abrud, Aiud, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș - 18 buc., analiză apă freatică – Depozit Alba Iulia - 3 buc., analiză apă de suprafață – amonte și aval: Depozite Abrud, Alba Iulia, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș - 12 buc., analiză levigat – Depozite Aiud și Alba Iulia - 2 buc. şi mobilizare, echipamente, transport, recoltări probe - 1 buc. potrivit Formularului de oferta tehnica si financiara transmis de dvs si inregistrat la registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 13.868/19.06.2020. Operatorii economici care se află în situații potenţial generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA25839052
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.040 RON
Valoare atribuită
13.040 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.040 RON

din 13.040 RON estimat