Atribuită Cumpărare directă

071.03.001 - Perie balon rotund, cu cap articulat 21x44x24 mm, lung peste 360mm - 1 buc - 63.71 RON - 4 buc - 254.84 RON 037.02.603 - Fiola de cantarire ISOLAB, 60*30 mm - 1 buc - 57.50 RON - 12 buc - 690.00 RON 037.05.030 - Tavi de cantarire ISOLAB nesterile, albe, 30 ml, 100 buc/1 pk - 1 pk - 15.56 RON 037.09.100 - weighing dishes (boats) - P.S - square form - white - 100 ml, 100 pieces / pack - 1 pk - 23.37 RON 080.18.001 - gloves - silicone - 5 fingers, 1 piece / pack - 1 pk - 51.20 RON - 5 pk - 256.00 RON 048.08.115 - Penseta chirurgicala curbata ISOLAB, 115 mm - 1 buc - 11.63 RON - 5 buc - 58.15 RON 048.08.130 - Penseta chirurgicala curbata ISOLAB, 130 mm - 1 buc - 12.99 RON - 5 buc - 64.95 RON 047.01.150 - Spatula dubla ISOLAB din otel inoxidabil, L 150 mm - 1 buc - 9.26 RON - 5 buc - 46.30 RON TL/40048 - Pensula pentru calorifer 25 mm Tolsen - comanda minima 10 buc - 51.30 RON TL/40049 - Pensula pentru calorifer 40 mm Tolsen - comanda minima 10 buc - 70.00 RON 97522 00 00 00 - Pensula Triunghiulara Velourex, 22 mm - comanda minima 5 buc - 187.50 RON 31003658 - Perie vase patrata - comanda minima 10 buc - 98.00 RON GRI-850260 - PERIE PENTRU VASE EDGE GRI-850260 - 80.50 RON

Număr anunț
DA25858080
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.896,47 RON
Valoare atribuită
1.896,47 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.896,47 RON

din 1.896,47 RON estimat