Atribuită Cumpărare directă

Sapca cu cozoroc pentru Sectia SALUBRIZARE CAI PUBLICE de culoare VERDE = 136 buc ALBASTRA = 19 BUC ALBA = 1 BUC

Număr anunț
DA25857270
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18443340-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,20 RON
Valoare atribuită
499,20 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,20 RON

din 499,20 RON estimat