Atribuită Cumpărare directă

proiectare sistem securitate compus din sistem de detectie efractie, sisteme tvci, sisteme de limitare a accesului, conform cerinte raport de evaluare a riscurilor la securitate fizica

Număr anunț
DA25859277
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIRET (CUI 40119079)
Furnizor / câștigător
SEGANIMEX SRL (CUI 8421170)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat