Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari constructie capela Burda, comuna Budureasa. Dorim executarea lucrarilor mai sus detaliate, conform listelor cu cantitati anexate prezentei initieri. Prin oferta depusa nu poate fi depasita valoarea estimata de 378.320,85 lei fara TVA. Dupa deliberarea ofertei de catre autoritatea contractanta, in cazul in care oferta dvs. este acceptata, aveti obligatia depunerii ofertei in forma de deviz in maxim 5 zile de la acceptarea ofertei depuse de dvs.

Număr anunț
DA25873309
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
FĂŞIE IOAN VIOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 18717076)
Cod CPV
45210000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378.320,85 RON
Valoare atribuită
378.320,85 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378.320,85 RON

din 378.320,85 RON estimat