Atribuită
Cumpărare directă
Cartus comp laser HP CE278A/CRG726/CRG728 Orink Buc 1 Cartus comp laser HP CC530A/CE410X/CF380X Canon CRG718 Black Orink Buc 1 Cartus HP F6U66AE black (302) Buc 1 Cablu FTP cat.5e cu sufa 305m/rola (rola) Rola 2 Textmarker Schneider Job 4/set 2992 S-1500 Set 3 File protectie A4 30micro Noki 100/set 4830 4830XS RP00201 Set 5 Tipar pliant coala 100 Dosar plic alb GP Buc 50 Cutter mic 9 cm Memoris/Foska MF1135 BV011301 Buc 2
- Număr anunț
- DA25862735
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.719,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.719,27 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.