Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA25847934
Autoritate contractantă
Comuna Magura (CUI 4652775)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.186,21 RON
Valoare atribuită
2.186,21 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.186,21 RON

din 2.186,21 RON estimat