Atribuită Cumpărare directă

SERVER DELL POWEREDGE R740 2U Configuratie conf oferta 233 din 15.06.2020 Garantie 3 ani

Număr anunț
DA25832640
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48821000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.999 RON
Valoare atribuită
26.999 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.999 RON

din 26.999 RON estimat