Atribuită
Cumpărare directă
SCENTAROMA AP. PROFESIONAL AMBIELECTRIC PLUS 75 buc 2 SCENTAROMA AMBIELECTRIC REZ. CKO 75ML (0238) buc 6 COADA METALICA UNIVERSALA 140CM buc 10 COS HARTIE TAMI 16L PERFORAT buc 6 DEGRESANT PIX,CERNEALA,GRAFITTI 750ML POMP. DEINK buc 20 DETERGENT MULTISUPRAFETE 750ML POMP. buc 40 DETERGENT UNIV.DEO FLOOR 5L ALB buc 30 DETERGENT VASE ANTIBACT.5L NEOPOL buc 4 DOMESTOS 750ML VERDE buc 50 FINO FARAS CU COADA buc 6 FINO MATURA+MANER INTERIOR MARE SET buc 10 GALEATA CU STORCATOR buc 10 PERFEX HARTIE IG. COTTON ALBA 3STR (8+2) 200FOI / 23,6M Set 120 BURETI VASE JUMBO (3/SET) Set 10 LAVETA MICROFIBRA MOBILA, AP.AD/VD/TV buc 20 LAVETE UMEDE 2/SET 18*20 Set 60 MANUSI MENAJ M CU ALOE buc 40 MOP FRANJURI DIN MICROFIBRA buc 30 NEXA COMPACT TOUCH FREE WHITE 750ML DOZATOR (10034386) buc 2 NEXA SPIRIGEL COMPLETE 750ML (9086370) buc 10 CIF 500ML ORIGINAL buc 15 PRONTO SPRAY MOBILA LEMN BLEU 300ML buc 20 PROSOP ROLA IND. ALB 2STR 760FOI 232M/27CM 2.3KG-2/SET Set 16 PROSOP ZZ ADVANCED ALB 2STR (130/1) INGUST buc 180 ACE 2L REGULAR buc 10 SANO WC APARAT 55G BLUE APPLE 5IN1 buc 40 SAPUN CREMA ANTIBACT.LUXOR 5L buc 10 DOVE SAPUN LICHID REZERVA SHEA BUTTER 500ML buc 20 INSECTICID RAID SPRAY MUSTE-TANTARI 400ML buc 20
- Număr anunț
- DA25858523
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.994,71 RON
- Valoare atribuită
- 11.994,71 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.