Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE CAZAN ABUR rezistenta electrica trifazica tip 3 E F15 inox, 21 kW - 2 buc - garnitura pentru etansare rezistenta electrica - 2 buc - sticla indicator nivel apa - 1 buc - garnitura etansare sticla indicator nivel - 2 buc - buton comanda rezistente cu indicator luminos - 2 buc - revizie generator abur - verificare/curatare generator - verificare circuite electrice - ore manopera cca 5 ore - transport + cazare
- Număr anunț
- DA25876491
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
- Cod CPV
- 50721000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.531 RON
- Valoare atribuită
- 6.531 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.