Atribuită Cumpărare directă

Prestare servicii de topografie si cadastrale privind lucrarile legate de inventarierea terenurilor in baza Legii 165/2013,respectiv rectificarea lucrarii de inventariere privind modificarea anexelor 1,6,7 si 9 conform prevederilor legii 165/2013

Număr anunț
DA25866848
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
PFA TICU MARIN (CUI 21901302)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat