Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant alcoolic pt maini ASEPTOMAN MED- flacon 1L DISTRUGE CORONAVIRUS in 30 SEC. Antiseptic pentru mâini ce realizează dezinfecția igienică a mâinilor în doar 30 sec. Compoziția cu factori de protecție epitelială asigură o tolerabilitate dermatologică foarte bună. Conform Aviz 4358BIO/01/12.24
- Număr anunț
- DA25873888
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.784,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.784,80 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.