Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii diverse 434F HWR00187 astfel: Inlocuire filtru AD-Blue buldoexcavator CAT 434 F2- 1 buc x 297.60 lei, Inlocuire valva AD-Blue buldoexcavator CAT 434 F- 1 buc x 2751.06 lei, Inlocuire cruce cardanica buldoexcavator CAT 434 F2- 1 buc x 376.12 lei, manopera- 2 buc x 860 lei, conform referat 20674/25.06.2020
- Număr anunț
- DA25875074
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.144,78 RON
- Valoare atribuită
- 5.144,78 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.