Atribuită
Cumpărare directă
Servicii tehnice si de consultanta cu Distribuitorul in vederea implementarii solutiei de alimentare cu energie electrica avand o putere instalata Pi=490kW si o putere absorbita Pa=400kW. Consultanta privind realizarea releveului instalatiei electrice existente, consultanta privind proiectarea si dimensionarea tablourilor electrice cu impartirea pe categorii de consumatori Vitali si consumatori Normali.
- Număr anunț
- DA25854749
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- C & D 95 PROD COMIMPEX SRL (CUI 7210387)
- Cod CPV
- 71314200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.