Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare Produse lot 1 - Carne de pui, Porc si vita in cadrul investitiei : Achizitionare de produse alimentare pentru hrana conform oferta nr . 316 / 26.06.2020

Număr anunț
DA25874183
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 2613893)
Furnizor / câștigător
THEBA COMP SRL (CUI 15973037)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.921 RON
Valoare atribuită
60.921 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.921 RON

din 60.921 RON estimat