Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Disc abraziv|buc|10.00|16.0000|160.00|30.40|0.00| 2.|Electrozi rutilici 2,5mm (4,5kg/cutie)|pac|1.00|95.7059|95.71|18.18|0.00| 3.|Tabla LBR 0,8x1000x2000|kg|65.00|5.9200|384.80|73.11|0.00| 4.|Teava rectang 50x50x2|m|42.00|16.8300|706.86|134.30|0.00
- Număr anunț
- DA25871159
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.347,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.347,37 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.