Atribuită Cumpărare directă

Catedra laborator chimie - Blatul catedrei de experimente cu dimensiuni de 70 cm adancime cu 150 cm lungime cu o grosime de 18 mm. Blatul este dintr-o singura bucata, rezistent la acizi si baze Scaun catedra - Scaun din piele ecologica Banca elevi 3 locuri - Structura din metal de minim 25mmx50mm, cu grosime de 1,5mm.Structura cu picioare din cauciuc pentru o fixare cat mai buna.Sub blat cu ramforsare astfel incat sa reziste la greutati pe mijlocul blatului. Modul chimie pt pupitrele elevilor - Dimensiuni: 50x60x74cm. Structura din pal colorat, cantuit cu cant Abs de 2mm.Usile sunt din pal colorat cantuit cu Abs de 2mm.Picioare de 2cm, cu structura de ramforsare.Maner din aluminiu.Chiuveta din inox montata pe blat.Baterie montata pe blat si racord de apa cu accesorii.Placarea din fata din pal cantuit cu cand de 2mm Cuier dublu - 15 agatatori duble Dulap cu 2 usi - cu polite si doua usi cu yala L=100cm x l=42cm x H=207cm Dulap vestiar elevi - DIMENSIUNl: L=200CM X l=42CM X H=122CM Scaun elev reglabil - cu sezut si spatar monobloc, din ppe, compact, cu grosime de minim 25mm.Picior reglabil pe inaltime cu minim 4 brate pentru o stabilitate cat mai mare si fiecare brat are ventuze pentru fixarea pe podea. Livrarea si montajul incluse in pret Termen de livrare si montare 03.08.2020

Număr anunț
DA25835745
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
KARDINALE LUXURY FURNITURE SRL (CUI 27470896)
Cod CPV
39180000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.935,64 RON
Valoare atribuită
30.935,64 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.935,64 RON

din 30.935,64 RON estimat