Atribuită
Cumpărare directă
BATERIE ALCALINA LR03 24X2.27 DISPOZITIV DE TRASAT CU FIR SI REZERVA 1X10.08 BATERIE ALCALINA LR03 24X2.27 METRU LEMN SOLA 2M MESTEACAN 1X26.89 BURGHIU BETON SDS 90811 8X110MM 2X7.56 BURGHIU BETON BISPIRALAT SDS+ 8X160MM 1X8.4 BURGHIU BETON BISPIRALAT SDS+ 1X8.4 MANUSI 20X3.36 HAM MOTOCOSITOARE 1X37.82 BAGHETA SILICON NEAGRA/ALBA SUBTIRE 60X0.76 SACI NAILON 100X0.84
- Număr anunț
- DA25864394
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414 RON
- Valoare atribuită
- 414 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.