Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze urmatoarele scule pentru montare și demontare expoziții: 1) Polizor unghiular Makita 9565CVR, 1400 W, cu turatie variabila = 1buc., 2) Foarfeca tabla, Unior 609335, tip pelican = 1buc., 3) Suport pentru disc abraziv, cu autofixare, Klingspor HST 359, 125 mm = 1buc., 4) Panza fierastrau vertical, pentru lemn, Bosch U234X, 2608633525, set 3 bucati = 1buc., 5) Panza fierastrau vertical, pentru metal, Bosch T 118 AF, 2609256733, set 2 bucati = 1buc.
- Număr anunț
- DA25837469
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,83 RON
- Valoare atribuită
- 579,83 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.