Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie de punere in posesie a titularului Matei Silvia pt suprafata de 0,7193 ha, in conformitate cu sentinta civila nr 786/2009 pronuntata de judecatoria Campeni si Hotararea nr 30 emisa de Comisia Judeteana Alba pentru stabilirea dreptului de proprietate privata, din care in U.P.V. U.a 47 A-2488mp si in U.a.47B-4705 mp

Număr anunț
DA25850340
Autoritate contractantă
Comuna Arieseni (Consiliul Local Arieseni) (CUI 4562419)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE VLAD VALERIU CRISTIAN (CUI 28565463)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat