Atribuită Cumpărare directă

Calibrator Coagulare 1 x 1 ml 1 Plasma de Control Nivel 1 1 x 1 ml 24 Plasma de Control Nivel 2 1 x 1 ml 24 Tromboplastina 1 x 5 ml 50 APTT 1 x 4 ml 5 CaCl2 1 x 16 ml 2 Fibrinogen 1 x 2 ml 30 Imidazol 1 x 15 ml 5 Cupe coagulometru 4,000 Control Pozitiv Urina (patologic) 1 x 8 ml 7 Control Negativ Urina (normal) 1 x 8 ml 7 Stripuri Urinare 11 p. 100 stripuri/ cutie 25

Număr anunț
DA25864683
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.121,23 RON
Valoare atribuită
7.121,23 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.121,23 RON

din 7.121,23 RON estimat