Atribuită Cumpărare directă

furca 4 c = 10 buc, lopeti= 20 buc, grebla metal= 20 buc, grebla plastic cu intaritura= 50 buc, sapa = 10 buc, harlet import= 20 buc, tarnacop= 3 buc, cozi unelte= 50

Număr anunț
DA25870513
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508,39 RON
Valoare atribuită
1.508,39 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508,39 RON

din 1.508,39 RON estimat