Atribuită Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse Genius KM-160, USB (Negru) Drum Brother DR1030

Număr anunț
DA25840879
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01490 PANTELIMON (CUI 25866577)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,85 RON
Valoare atribuită
368,85 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,85 RON

din 368,85 RON estimat