Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta necesita de documentatie tehnica privind Intretinerea strazilor din satele Rosiori, Florica, Coltea si Pribeagu, Comuna Rosiori, judetul Braila pe o lungime de 4052 m prin balastrare. Perioada de elaborare a Serviciilor de proiectare a documentatiei tehnice este de 30 zile.

Număr anunț
DA25873272
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
Furnizor / câștigător
DRUPO SRL (CUI 11319375)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat