Atribuită Cumpărare directă

GRA DINITA NR 72, DORESTE ACHIZITIE URMATOARELOR PRODUSE DE CURATENIE SI ECHIPAMENTE DE PROTECTIE Clin geam 500 ml = 15 buc x 4.43 Cif Super cream 750 ml = 10 buc x 8.07 Dezinfectant mâini gel = 3.6 L 4 bid x 112.50 Soluție curățat covoare Vanish 450 ml = 5 buc x 7.26 Clor ACE 2 L = 20 buc x 7.56 Hartie igienica Milde 8 role/pac = 60 set x 10.00 Detergent manual 450 gr Ariel = 60 buc x 4.25 Domestos 750 ml = 20 buc x 6.35 Pronto Spray multisuprafete albastru 300 ml = 10 buc x 8.94 Pronto parchet 750ml = 10 buc x 8.70 Soluție detartranta Sano 4 L = 1 buc x 17.48 Dezinfectant Igienol Pine 1 L = 30 buc x 14.69 Detergent Sano pardoseli 2 L = 10 buc x 17.01 Săpun lichid - 400 ml antibacterian Teo = 23 buc x 5.24 Lavete universale 3/set = 5 seturi x 1.45 Servețele umede copii cu capac 70 buc/cutie = 40 buc x 6.30 Saci menaj 60 L 20/rola = 12 role x 1.12 Prosop hârtie NEVE prof. 100 metri 2 str. Pura celuloza = 10role x 9.74 Servetele Z pliabile 2 straturi 160 buc pachet = 40 buc x 3.15 Dispenser servetele hartie pliabile V-Z fold = 5 buc x 41.50 Pastile dezinfectante clorigene 300 buc/cutie. = 1 cutie x 56.00 Mănuși Nitryl unica folosinta 100 buc set- L = 4 set x 47.00 Manusi Nitryl unica folosinta 100 buc/set- M = 1 set x 47.00 Botosi incaltaminte unica folosinta 100 buc/set = 4 set x 21.85 Sapun lichid 5 L = 4 bid x 38.75 Dispenser sapun lichid/gel dezinfectant 500 ml = 8 buc x 35.49 Viziera protectie = 20 buc x 9.15 Alcool sanitar 1000 ml = 12 buc x 16.98 Valoare = 4599.52

Număr anunț
DA25837369
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.72 (CUI 33324690)
Furnizor / câștigător
OBERBAU SRL (CUI 23666360)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.599,52 RON
Valoare atribuită
4.599,52 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.599,52 RON

din 4.599,52 RON estimat