Atribuită Cumpărare directă

Lucrari mecanice si electrice de reparatii si intretinere a autovehicolelor. Pretul include doar manopera, costul pieselor si consumabilelor fiind ofertate in urma constatarii defectului si facturate separat. Pretul este final, nefiind platitor de TVA. Cantitate estimativa de ore manopera, pana la data de 31.12.2020, pe baza istoricului DSVSA Suceava.

Număr anunț
DA25883105
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
GEOMETRIE AUTOŞU S.R.L. (CUI 42243510)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat