Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE EKG - ROLA 80MM X30M - EDAN SE3 SMART/INNOMED/COMEN 300 / CONTEC CMS 300G, HARTIE VIDEOPRINTER / ECOGRAF model MITSUBISHI K61B - densitate standard, HARTIE FOTOSENSIBILA SONY UPP-110HG HIGH GLOSSY, Prezervative pentru uz medical, HARTIE EKG ROLA 210MM MODEL MORTARA / Delta 60 Plus/ BTL 08 LT/ Kenz Cardico 1210/ 1200G / BIOCARE
- Număr anunț
- DA25881755
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.629,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.629,46 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.