Atribuită Cumpărare directă

Putere: 6,8 CP / 5,0 kW Capacitate cilindrica: 98,5 cmc Diametru disc de debitat: 400 mm Adancime maxima a taieturii: 145 mm Cu disc de frictiune Greutate: 13,0 kg (fără disc abraziv)

Număr anunț
DA25879923
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat