Atribuită Cumpărare directă

BS-010203-Agitator vortex Biosan V-1 plus, 750 - 3000 RPM Agitator vortex V-1 plus cu frecventa de agitare de 750 - 3000 RPM, pentru tuburi de 0.2 - 50 ml Vortexul V-1 plus este un aparat destinat amestecarii usoare, dar si intensa a probelor in tuburi, cu un mecanism cu excentric care poate fi utilizat pentru diferite operatiuni: amestecarea probelor de tesut, suspendarea probelor de celule, amestecarea probelor chimice, amestecarea celulelor bacteriene si de drojdie cand se spala din mediul de cultura, extragerea metabolitilor si enzimelor din celule si culturi celulare etc. Tuburile pot varia de la 0.2 ml pana la 50 ml, iar frecventa de agitare intre 750 - 3000 RPM. Modelul V-1 plus este un vortex cu cap fluoroplastic pentru agitarea unui singur tub. Se poate utiliza in orice laborator de cercetare in biotehnologie, microbiologie si medicina. Producator Biosan Garantie 12 luni Tip agitare Vortex Incarcare maxima 30 g Capacitate de agitare 30 ml Frecventa de agitare 750 - 3000 RPM Diametru orbita 4 mm Numar pozitii 1 Incalzire Nu Miscare: Functionare impuls (presiune activata), Functionare continua Alimentare 100–240 V, 50/60 Hz Consum 3.8 W Dimensiuni exterioare (L*l*h) 90*150*80 mm Greutate 0.8 kg

Număr anunț
DA25881669
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38436000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
855,21 RON
Valoare atribuită
855,21 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

855,21 RON

din 855,21 RON estimat