Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia pieselor de schimb ptr. un autovehicul marca VW POLO cu S.S. WVWZZZ9NZ9Y091110, dupa cum urmeaza: Turbosuflanta – 1 buc.; Set garnituri turbosuflantă (inclusiv garnitură evacuare) - 1 set; Simering cutie ax planetară dreapta – 1 buc.; Pompă ambreiaj – 1 buc.; Racord retur ulei turbosuflantă – 1 buc.; Lampă semnal oglindă stânga – 1 buc. Garantie : – conform producatorului
- Număr anunț
- DA25877316
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- CAMARAD AUTO SRL (CUI 14665624)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.839 RON
- Valoare atribuită
- 1.839 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.