Atribuită Cumpărare directă

QPAK® TEX Polishing Cartridge Numar de referinta: QPAK00TEX Pret de catalog: 2.160,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: Bucata Cod si denumire CPV: 34913000-0 Diverse piese de schimb (Rev.2) Descriere: For Milli-Q® Direct systems

Număr anunț
DA25881388
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.480 RON
Valoare atribuită
6.480 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.480 RON

din 6.480 RON estimat