Atribuită
Cumpărare directă
1. Masca oro-nazala marimea S, accesoriu pentru ergospirometrul Piston PRE-201 Caracteristici tehnice: Masca oro-nazala marimea S Compatibila cu sistemul de testare la efort BTL 576 lei x 2 bucati= 1,152 lei fara TVA 2. Denumire produs: Masca oro-nazala marimea M, accesoriu pentru ergospirometrul Piston PRE-201 Caracteristici tehnice: Masca oro-nazala marimea M Compatibila cu sistemul de testare la efort BTL 576 lei x 2 bucati= 1,152 lei fara TVA 3. Denumire produs: Suport prindere masca marimea S, accesoriu pentru ergospirometrul Piston PRE-201 Caracteristici tehnice: Suport de prindere masca marimea S Compatibila cu sistemul de testare la efort BTL 413 lei x 2 bucati= 826 lei fara TVA 4. Denumire produs: Suport prindere masca marimea M, accesoriu pentru ergospirometrul Piston PRE-201 Caracteristici tehnice: Suport de prindere masca marimea M Compatibila cu sistemul de testare la efort BTL 413 lei x 2 bucati= 826 lei fara TVA 5. Denumire produs: Soda lime – granule absorbtie CO2, accesoriu pentru ergospirometrul Piston PRE-201 Caracteristici tehnice: Compatibila cu sistemul de testare la efort BTL 480 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25880567
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.436 RON
- Valoare atribuită
- 4.436 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.