Atribuită Cumpărare directă

Anunturi si articole in pagina alb-negru, editia tiparita a ziarului Accent Media Anunturi si articole in pagina color, editia tiparita a ziarului Accent Media Banner in editia online a cotidianului Accent Media Articol in editia online a cotidianului Accent Media Publicare Ordine de zi sedinta ordinara, articole de prezentare, comunicare evenimente, in editia online a cotidianului Accent Media Pachet servicii pentru perioada 01.07.2020- 31.12.2020 - 1200 lei/luna * 6 luni - 7200 lei

Număr anunț
DA25880431
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
ACCENT MEDIA SRL (CUI 17743905)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat