Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT PENTRU MAINI ANTIBACTERIAN 1L HYGIENIUM - avizat de Ministerul Sanatatii. Gelul are un efect puternic batericid si nu necesita folosirea suplimentara a apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru dezinfectare.

Număr anunț
DA25882866
Autoritate contractantă
APIA Centrul Municipiului Bucuresti (CUI 20702905)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,16 RON
Valoare atribuită
779,16 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,16 RON

din 779,16 RON estimat