Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a 105 buc. grupuri de refrigerare (instalatii de aer conditionat), care includ: verificare stare fizica a unitatiilor exterioare si a unitatiilor interioare. Verificare integritate traseu frigorific. verificare ventilator unitate exterioara /unitate interioara, curatare filtre aer, curatare condensator, verificarea temperaturilor si presiunilor, verificare electrica a sistemului, verificarea si curatarea drenului de condens. Pretul propus de autoritatea contractanta este de 65 lei/buc pentru o perioada de 5 luni.

Număr anunț
DA25877854
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
OBIECTIV UNIC S.R.L. (CUI 32827350)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.125 RON
Valoare atribuită
34.125 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.125 RON

din 34.125 RON estimat