Atribuită Cumpărare directă

Studii de cercetare, dezvoltare in știinte sociale și umaniste, privind comunitatea evreilor neologi, respectiv integrarea cimitirului in circuitul turistic, ca urmare a studiului.

Număr anunț
DA25878234
Autoritate contractantă
FUNDATIA DE PROTEJARE A MONUMENTELOR ISTORICE DIN JUDETULBIHOR (CUI 17394856)
Furnizor / câștigător
WARDEINER WERKSTAETTE S.R.L. (CUI 41110221)
Cod CPV
90721100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.684,20 RON
Valoare atribuită
9.684,20 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.684,20 RON

din 9.684,20 RON estimat