Atribuită
Cumpărare directă
Se va asigura transportul utilajelor la locatia lucrarilor precum si toate resursele materiale (consumabile) / umane (operator) necesare functionarii. Lucrarile se efectueaza pe baza de comanda verbala / scrisa emisa de reprezentantii autoritatii, cantitatile comandate fiind orientativ - estimative. Se va deconta exclusiv in limita orelor comandate si confirmate de catre reprezentantii autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25877773
- Autoritate contractantă
- Comuna Grebanu (CUI 3662690)
- Furnizor / câștigător
- VULCANI RAL TRANZIT SRL (CUI 30755761)
- Cod CPV
- 45520000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.