Atribuită
Cumpărare directă
10 !CABLU FLEXIBIL CU IZOLATIE SI MANTA DE PVC, H05VV-F (MYYM) 5X2.5mmp - E3 55CF5025 M 50,00 20 -STECHER 5P 380V/32A IP44 <PCE - M1 55PY2532 buc 1,00 30 #TEU EGAL DIN FONTA ZINCATA 130 FI PT IMBINARE TEVI 1" - D1 45013004 buc 1,00 40 #TEU REDUS DIN FONTA ZINCATA 130R FI PT IMBINARE TEVI 3/4"x1/2"x3/4" - D1 45R13008 buc 1,00 50 #COT FE-FI DIN FONTA ZINCATA PT IMBINARE TEVI LA 90 GRD 1" - D1 45G09203 buc 2,00 60 #COT LA 90 GRADE DIN FONTA ZINCATA GF FI-FI PT IMBINARE TEVI 1" - D1 45G09003 buc 1,00 70 #NIPLU EGAL ZINCAT FE-FE 1" - D1 45524514 buc 4,00
- Număr anunț
- DA25881706
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,89 RON
- Valoare atribuită
- 338,89 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.