Atribuită Cumpărare directă

PENSULE ORANGE 100 - 2*8.33, PENSULE ORANGE 75 - 2*6.67, SPRAY VOPSEA ALB - 3*12.50, OCHELARI PROTECTIE - 3*4.34, FOARFEC VIE NR8 - 9*22.18, BECURI ECONOMICE E27/20W - 20*11.67.

Număr anunț
DA25882447
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,54 RON
Valoare atribuită
513,54 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,54 RON

din 513,54 RON estimat