Atribuită Cumpărare directă

3 unități de imagine (50FOZ00/500Z) și 3 kituri role ADF ( 40X8736) pentru multifuncțională Lexmark MX 511 DHE. Persoană de contact Costel Tilea tel. 0751.192.385

Număr anunț
DA25882807
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.287 RON
Valoare atribuită
1.287 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.287 RON

din 1.287 RON estimat